10×10 – Luke Evans w roli kolejnego socjopaty w pierwszym zwiastunie filmu!

Oto Luke Evans jako skromnym facet Lewis w zwiastunie nadchodzącego wielkimi krokami filmu 10×10, który wygląda wręcz obrzydliwie zwyczajnie, a jednak skrywa mroczny sekret w sercu. Poniżej znajdziecie pierwszy trailer wspomnianego thrillera psychologicznego. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=3ZaMk8t98H8

Zobacz również: The Rider – zobacz zwiastun filmu o wschodzącej gwieździe rodeo

Rzeczoną powyżej tajemnicą jest kobieta – Cathy, w którą wciela się Kelly Reilly. Bohaterka to kwiaciarka. Niestety musiała podpaść czymś Lewisowi, bo ten postanowił ją zamknąć w celi o wymiarach 10 x 10 stóp. Pomieszczenie jet zlokalizowane w jego domu. Jak do tego doszło? Napastnik bezczelnie porwał kobietę w biały dzień w Atlancie. Napędza go soczysta zemsta, a Cathy zna odpowiedzi na pytania, które pomogą zaspokoić jego żądzę odwetu. Jednakże czy kobieta naprawdę chce dzielić się z oprawcą swoją wiedzą i, czy w dalszym rozrachunku zdobędzie nad nim przewagę? O tym dowiecie się podczas seansu. Film obiecuje klaustrofobiczną atmosferę oraz bohaterów zbudowanych z krwi i kości.

10×10 to pierwszy, fabularny film Suzi Ewing, do którego scenariusz sporządził Brytyjczyk Noel Clarke. Obraz pojawi się w amerykańskich kinach 13 kwietnia.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?