Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile – kilka nowych fotosów z planu kręcenia!

Pozostał już tylko tydzień prac na planie zdjęciowym filmu Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile. W związku z tym aktorzy widowiska podzielili się ze swoimi fanami licznymi fotosami. Znajdziecie je poniżej. Z kolei omawiany film to biografia seryjnego mordercy, Teda Bundy’ego. Jego produkcją zajmują się wytwórnie Voltage Pictures i Cota Films. Na stołku reżyserskim zasiadł natomiast Joe Berlinger (Metallica: Some Kind of Monster). Scenariusz, który zdobył nagrodę Nicholl Fellowship, jak również znalazł się na popularnej Czarnej Liście, dostarczył Michael Werwie. 

Zac Efron, oprócz fotosów z planu kręcenia obrazu, wrzucił również materiał filmowy. Na jednym z udostępnionych zdjęć aktor pojawia się w towarzystwie gwiazdy młodzieżowej serii opatrzonej szyldem Wiezień labiryntu – Kayi Scodelario. W omawianym projekcie dziewczyna odgrywa rolę Carole Ann Boone.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 02 18 150848

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 02 18 150826


Również reżyser widowiska, Berlinger postanowił dodać coś od siebie. Niespodziewanym prezentem twórcy dla jego fanów jest pierwsze spojrzenie na Jamesa Hetfielda w roli oficera Boba Haywarda.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 02 18 150835

Ponadto fotosami z planu podzieliła się też Lily Collins.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 02 18 150746

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 02 18 150751

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 02 18 150754

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 02 18 150756

Zobacz również: 10×10 – Luke Evans w roli kolejnego socjopaty w pierwszym zwiastunie filmu!

Historia zostanie przedstawiona z perspektywy Elizabeth Kloepfer, wieloletniej dziewczyny Bundy’ego. Kobieta przez długi czas podważała wszystkie oskarżenie skierowane w stronę jej ukochanego, lecz ostatecznie zdecydowała się sama na niego donieść policji. Dopiero gdy nieuchronnie zbliżał się czas egzekucji Bundy’ego, przestępca zaczął się dzielić ze światem oraz kochanką szczegółami na temat swoich makabrycznych zbrodni. Wtedy na światło dziennie wyszły wszystkie haniebne i karygodne czyny pozbawionego skrupułów mordercy.

Obsada produkcji: Zac Efron – Ted Bundy; Kaya Scodelario – Carole Ann Boone, Lily Collins – Elizabeth Kloepfer, John Malkovich – Sędzia Edward Cowart, a także Jim Parsons, Haley Joel Osment, Angela Sarafyan, Dylan Baker, Jeffrey Donovan, Terry Kinney i James Hetfield.

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile produkowane jest przez Nicholasa Chartiera i Arę Keshishian dla Voltage oraz Michaela Costigana dla Cota Films. Ponadto firma Efrona, Ninjas Runnin także bierze udział w realizacji omawianego projektu, razem z Michaelem Simkinem i Jasonem Barretem. Michael Werwie, Jonathan Deckter i Stephen Gates z Ellipsis Entertainment Group, jak również Brad Kaplan z Primary Wave Entertainment zajmują się produkcją wykonawczą.

Źródło: ComingSoon.net; EW.com / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?