Tom Hardy i Chris Pine w filmowym Call of Duty?! Tego chce reżyser!

W zeszłym tygodniu na światło dzienne wypłynęła informacja jakoby reżyserem ekranizacji popularnej serii gier FPS, Call of Duty, miał zostać Stefano Sollima, czyli człowiek odpowiedzialny za serialową Gomorrę oraz nadchodzącą kontynuację Sicario o podtytule Soldado. Na bieżącą chwilę nie znamy większych szczegółów produkcji poza tym, że odpowiedzialne za projekt Activision Blizzard Studios chce owym filmem zapoczątkować uniwersum na miarę Marvel Cinematic Universe. Nie znamy na przykład oficjalnych członków obsady, ale Sollima ma już w tej sprawie swoje typy.

Zobacz również: TOP 12: Tom Hardy – najlepsze role

Pierwszym aktorem, z którym reżyser chciałby pracować jest Tom Hardym, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Sollima jest zafascynowany każdą jego kreacją i z niecierpliwością wyczekuje jego performance’u w Venomie. Kolejnym kandydatem jest Chris Pine, znany przede wszystkim z ról w trylogii Star Trek oraz zeszłorocznego widowiska DC, Wonder Woman. O tym wyborze może zdecydować wszechstronność aktora, który sprawdza się zarówno w scenach humorystycznych, jak i dramatycznych, co bardzo imponuje reżyserowi. Hardy i Pine mieli okazje zagrać wspólnie w szpiegowskiej komedii A więc wojna, więc kto wie, czy ich ponowna współpraca nie wyszłaby filmowi na dobre?

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?