the old guard background Advertisement

Sharknado 6 będzie filmem o podróżach w czasie. Kiedy premiera?

Dziennikarze portalu Bloody Disgusting poznali i ujawnili pierwsze informacje o fabule szóstej części Sharknado. W nowym filmie stacji SyFy walka o planetę odbywać będzie się w różnych etapach historii świata, a Fin Shepard obok tornada z rekinami będzie musiał zmierzyć się z również z biblijną powodzią, dinozaurami oraz nazistami.

Uwaga, SPOILERY!

Global Swarming zostawił widzów z szokującym finałem oraz furtką do kolejnej części, która mrugała okiem do fanów Powrotu do przyszłości. Według doniesień portalu Bloody Disgusting nie było to przypadkowe, gdyż fabuła w niezatytułowanej jeszcze szóstej części Sharknado będzie skupiała się właśnie na podróżach w czasie. Okazuje się, że rekinada, oprócz poznanej w 5. części funkcji portalu teleportującego po różnych zakątkach planety, mają również stanowić wehikuł czasu. Jak przystało na serię szczycącą się swoją absurdalnością opis kolejnej odsłony jest absolutnie niedorzeczny i troszeczkę podobny do formuły Kung Fury.

Finn odkrywa, że dzięki Rekinadom można podróżować w czasie. Postanawia więc uratować świat oraz przywrócić do życia swoją rodzinę. Podczas misji będzie walczył z nazistami, dinozaurami, rycerzami, a nawet przepłynie się Arką Noego. Tym razem nie chodzi o to JAK powstrzymać Rekinado, ale KIEDY.

Plakat Sharknado 6 ma zaś prezentować się następująco:


Wśród pewniaków do powtórzenia swoich ról znajdują się Ian Zering, Tara Reid oraz Cassie Scerbo.

Premiera filmu wyznaczona została na 25 lipca 2018 roku.

Źródło: bloody-disgusting.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?