• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Kto spodziewał się, że jeden z najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia otrzyma bardziej znaczącą rolę jako Jim Gordon już w Lidze Sprawiedliwości, miał prawo odczuwać pewne rozczarowanie. Co jednak uważa sam zainteresowany? Simmons zdążył powiedzieć o tym kilka słów podczas promowania serialu Odpowiednik:

Ledwo brałem udział w tym filmie, kropka. Potem nawet i to ucieli. Jako że zwracam zbyt mocno uwagi na show-biznes, nie licząc tego, co się tyczy bezpośrednio mnie, nie byłem tego świadom. Dopóki ktoś z prasy nie poinformował mnie o tym, nie wiedziałem nawet o tych dokrętkach. Nie mam pojęcia, czego mam się spodziewać w dalszym ciągu.

Jednak mimo wszystko aktor jak najbardziej wyraża chęć powtórzenia swej roli.

O tak! Zakładając, że będziemy iść naprzód, tak jak się tego spodziewamy, nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie wiele zabawy i że moja postać zostanie nieco rozwinięta, zwłaszcza w samodzielnym filmie o Batmanie. Będziemy mieli więcej do roboty. Nie spotkałem dotąd chyba jedynie Matta Reevesa. Więc będzie to nowa osoba do podjęcia współpracy, mam nadzieję.

Kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Trzeba przyznać, że pomimo swojego krótkiego występu Simmons pokazał, że jest w stanie stworzyć z postaci Gordona coś więcej aniżeli kogoś, kto rozmiarami swojej roli przewyższa chyba tylko występy cameo. Miejmy nadzieję, że reżyser nowego Batmana weźmie to pod uwagę.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.