Rampage – zwierzęce widowisko trwa w najlepsze w międzynarodowym zwiastunie filmu!

Mamy dla Was kolejny zwiastun przygodowego filmu akcji z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej. Mowa tutaj o Rampage, czyli obrazie będący adaptacją wydanej w 1986 roku gry wideo. Tym razem jest to wypchany po brzegi czystą akcji trailer międzynarodowy. Zapraszamy serdecznie do oglądania! 

https://www.youtube.com/watch?v=LRfFEgya3HU

Zobacz również: Morderstwo w Orient Expressie – zobacz usuniętą z filmu scenę!

Opis dystrybutora (kino): Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Obsada Rampage składa się z następujących osób: Dwayne Johnson, nominowana do Oscara Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne, Marley Shelton, Breanne Hill, Jack Quaid i Matt Gerald.

Producentami wykonawczymi są: Marcus Viscidi, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Jeff Fierson oraz Wendy Jacobson. Scenariusz napisali Ryan Engle i Adam Sztykiel na podstawie historii opracowanej przez pierwszego z wymienionych panów. Reżyserią widowiska zajął się z kolei Brad Peyton.

Rampage zadebiutuje w polskich kinach 11 maja 2018 roku.

Źródło: Bloody-disgusting / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?