W Polsce pojawi się gazeta o serwisach VOD. Pierwszy numer Netfilm już w marcu

Wydawnictwo Bauer ogłosiło, że wprowadzi na polski rynek magazyn Netfilm, który skierowany będzie do użytkowników platform VOD. Całość liczyć ma 116 stron i będzie kosztować 6,99 zł. Premierowe wydanie pojawi się w sprzedaży we wtorek 6 marca i ukaże się w nakładzie 70 tys. egzemplarzy.

Magazyn będzie dwumiesięcznikiem i opisywany jest jako nowatorski tytuł premium, który celuje w grupę wielkomiejskich odbiorców o wysokim statusie społecznym. Zawierać będzie szczegółowe informacje o filmach i serialach oraz rekomendacje, które produkcje spośród bogatej oferty VOD warto obejrzeć. Będzie to  jedyne pismo w Polsce skupione wyłącznie na propozycjach platform streamingowych: Netflix, Showmax, HBO GO, Amazon Prime Video. Netfilm, dokonując selekcji, zaproponuje użytkownikom platform najciekawsze, najbardziej wartościowe seriale i filmy dostępne w ich pakiecie.

Zobacz również: TOP 20 – Najlepsze seriale fantasy

netfilm okładka magazyn wydawnictwo bauer

Magazyn zaoferuje unikalny kontent: recenzje oraz opisy ponad 100 filmów i seriali dostępnych w ofercie Netflix, Showmax, HBO GO i Amazon Prime Video. Rozbudowane opisy seriali zostaną przedstawione poprzez tło geograficzne, historyczne, społeczne i naukowe, nowe sezony i odcinki, a także przez sylwetki aktorów. Z kolei klasyka filmowa będzie prezentowana za pomocą interesujących faktów, a nie jedynie opisów. W magazynie znajdą się również rekomendacje filmów i seriali z wielu gatunków dostępnych w ofercie (filmy dla dzieci, komedia, dramat, akcja, science-fiction, fantasy, horror, dokument).

Zobacz również: TOP 20 – najlepsze seriale kryminalne w historii

Ponadto Czytelnicy Netfilmu otrzymają ciekawostki dotyczące gadżetów i samochodów grających w różnych produkcjach, a także kolumny dedykowane nowinkom technicznym dotyczącym sprzętu oraz akcesoriów wykorzystywanych do oglądania filmów i seriali przez Internet.

Redaktorem naczelnym został Artur Kosiński, naczelny pism telewizyjnych To&owo TV, Teleświat oraz TV14.

Wydawnictwo Bauer wydaje m.in.  magazyny i czasopisma takie jak: Bravo, TeleTydzień, CD Action, Świat Seriali, Twój Styl, Pani, Życie na gorąco.

Źródło: Wydawnictwo Bauer / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?