• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Gościem programu The Late Show with Stephen Colbert był niedawno reżyser J. J. Abrams, który zapowiedział na antenie, że skrypt do Epizodu IX Gwiezdnych wojen jest już gotowy:

Mamy skrypt! To dla mnie coś wielkiego.

Abrams przyznał również, że otrzymanie skryptu tak wcześnie, nie stanowi dla niego normy i jest tym faktem nieco zaskoczony:

Posiadanie skryptu z wyprzedzeniem jest czymś, czego nie doświadczałem zbyt często. Obecnie pracuje nad nim z Chrisem Terrio, który jest geniuszem i świetnie spędza się z nim czas.

Jak zwykle, J. J. Abrams nie zdradził nic na temat fabuły, ale przyznał za to, kiedy możemy konkretnie spodziewać się ropoczęcia zdjęć do dziewiątego epizodu:

Rozpoczynamy zdjęcia pod koniec lipca.

Zobacz również: Zdjęcia do Epizodu IX Gwiezdnych wojen rozpoczną się już latem!

Scenarzystami Epizodu IX są J. J. Abrams i Chris Terrio (Liga sprawiedliwościArgo). Film, wyprodukowany m.in. przez Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan i J. J. Abramsa będzie zwieńczeniem nowej trylogii ze świata Gwiezdnych Wojen, która rozpoczęła się z premierą Przebudzenia Mocy. Premiera filmu została zaplanowana na 20 grudnia 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.