Gwiazda To wystąpi w sequelu Gęsiej skórki!

Portal Variety informuje, że do obsady sequela Gęsiej skorki dołączy Jeremy Ray Taylor, który wystąpił niedawno jako Ben w remake’u To. Poza nim, na ekranie zobaczymy również m.in. Madison Iseman, Bena O’Briena i Caleela Harrisa. Co ciekawe, Iseman wystąpiła wcześniej w Jumanji: Przygoda w dżungli, a Harris niedawno zakończył nagrywanie odcinków do Castle Rock realizowanego przez Hulu.

https://www.youtube.com/watch?v=7Cn716jv61s

Zobacz również: Kontynuacja Gęsiej skórki otrzymuje nowy tytuł!

Reżyserem drugiej odsłony Gęsiej Skórki, według ostatnich doniesień, ma być Ari Sandel (THE DUFF [#ta brzydka i gruba], When We First Met), scenarzystą zaś Darren Lemke (Turbo), a rolę producentów objęli Deborah Forte (Złoty kompas) oraz Neal H. Moritz (22 Jump Street). Gwiazda pierwszej części Jack Black nie ogłosił na razie oficjalnie powrotu do produkcji. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mogli zobaczyć go na ekranie ponownie. Premierę filmu zapowiedziano na 18 października 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sony Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?