the old guard background Advertisement

Thoroughbreds – fragment filmu oraz plakat!

Wytwórnia Focus Features opublikowała kolejne materiały promujące film Thoroughbreds, czyli nadchodzący wielkimi krokami dramat z elementami thrillera, którego scenarzystą oraz reżyserem został Cory Finley. Poniżej mamy dla was nowy plakat, pełen pozytywnych opinii zachwyconych produkcją recenzentów oraz fragment tegoż obrazu. Sprawdźcie, czym tak naprawdę uwiódł krytyków ten niejednoznaczny i genialny w kilku założeniach film. Miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=fERJFcWen50

Zobacz również: Paterno – zobacz pełny zwiastun filmu z Alem Pacino!

Przyjaciółki z dzieciństwa – Lily and Amanda odnawiają swoją relację, gdy nieoczekiwanie spotykają się na przedmieściach Connecticut. Podczas wieloletniej rozłąki, pierwsza z dziewczyn stała się błyszczącą wśród otoczenia nastolatką, mogącą się pochwalić luksusowym internatem i niezłym stażem na swoim koncie. Druga zaś odkryła w sobie ogromne pokłady ostrego dowcipu, jak również wykształciła szczególną postawę, a to wszystko niestety w procesie zostania społecznym wyrzutkiem. Mimo iż dawne przyjaciółki wydają się kompletnie różne, to obie znajdują nić porozumienia, jeśli chodzi o wspólną pogardę do uciążliwego ojczyma Lily, Marka. Podczas gdy relacja zaczyna na nowo kwitnąć, dziewczyny powolutku wydobywają z siebie najbardziej destrukcyjne tendencje. Ich ambicje kierują bohaterki do wynajęcia lokalnego kanciarza, Tima, jak również wzięcia życia we własne ręce.

thoroughbreds

Olivia Cooke (Earl i ja, i umierająca dziewczyna) wciela się w Amandę, Anya Taylor-Joy (Split) zaś odgrywa w filmie Lily. Aktorkom na ekranie będzie towarzyszyć również zmarły jakiś czas Yelchin (W ciemność. Star Trek) w roli Tima.

Thoroughbreds pojawią się w amerykańskich kinach już 9 marca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Focus Features

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?