Kobiety Mafii notują najlepsze otwarcie kinowe 2018 roku!

Patryk Vega powrócił i ponownie przyciąga przed ekrany rzeszę fanów. Jego film Kobiety Mafii, który miał premierę w czwartek (22 lutego), obejrzało już 684 tys. widzów. Sukces jest ogromny, ponieważ produkcja Vegi prześcignęła m.in. Nowe oblicze Greya. Wynik Vegi to zdecydowanie najlepsze otwarcie kinowe w roku 2018.

28379815 1830566723642136 3083535058684945573 n

Zobacz również: Kobiety Mafii – recenzja filmu Patryka Vegi

Opis dystrybutora kinowego: Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa – Narkiewicz). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświęcimski), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Stramowska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Źródło: Filmweb/ Ilustracja wprowadzenia: Vega Investments

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?