Advertisement

Player One – weź udział w zwariowanej grze i zgarnij cenne nagrody! Nowa zapowiedź widowiska!

Fani nie muszą czekać do premiery Player One, która w Polsce nastąpi już 6 kwietnia, aby wziąć udział w polowaniu na trzy klucze zapewniające dostęp do wartych uwagi skarbów. Wytwórnia Warner Bros. uruchomiła wczoraj Leaderboard Sweepstakes. Rywalizacja umożliwi Wam prawdziwy udział w wyścigu szczurów po nagrody od Atom Tickets, Spotify oraz Lyft.

Nagrodami w grze :

  • Miedziany klucz: Atom Tickets – Ciesz się filmami na dużym ekranie za darmo aż do 2045 roku.
  • Jadeitowy klucz: Spotify – Wygraj kody warte pełnych 27 lat użytkowania Spotify Premium.
  • Kryształowy Key: Lyft – Niech Lyft zabierze Cię tam, gdzie tylko zechcesz do 2045 roku!

 

Wielka rywalizacja rozpoczęła się wczoraj. Jej koniec nasępi 12 marca. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w trzech etapach. 19 marca poznacie laureata miedzianego klucza, 21 zdobywcę jadeitowego, a 26 szczęśliwca, który otrzyma kryształowy.

Więcej szczegółów znajdziecie pod poniższym linkiem – JoinTheLeaderboard.com, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia nowego spotu tego spektakularnie zapowiadającego się widowiska!

https://www.youtube.com/watch?v=SuBvO6eyCfM

Zobacz również: Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 – pierwszy plakat animacji!

Akcja obrazu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Player One śledzi historię nastoletniego wyrzutka, Wade’a Wattsa (Sheridan), który ucieka z jego ponurego otoczenia, logując się do systemu OASIS – wirtualnej i globalnej utopii, gdzie użytkownicy mogą prowadzić idylliczne życie. Kiedy ekscentryczny miliarder – twórca wspomnianego projektu umiera, oferuje on swoją ogromną fortunę jako nagrodę w skomplikowanym wyścigu skarbów. Wraz z innymi graczami z całego świata Wade przyłącza się do ekscytującej pogoni za bogactwem, podczas której zmuszony jest zmierzyć się z potężnymi korporacjami i bezwzględnymi konkurentami zdolnymi wykonać każdy, nawet najbardziej szaleńczy krok – zarówno w systemie OASIS, jak i prawdziwym życiu – w celu przybliżenia się do osiągnięcia sukcesu.

Player One zrealizowany został przez trzy wytwórnie: Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures i DreamWorks Pictures. Reżyserem filmu Player One jest utalentowany Steven Spielberg. Razem z Donaldem De Linem, Danem Farahem i Kristie Macosko Krieger został również producentem omawianego widowiska. Z kolei funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bruce Berman. Player One to wielkoekranowa adaptacja prozy Ernesta Cline’a. Scenariusz sporządzili: wspomniany przed momentem autor, Zak Penn i Eric Eason. Warto dodać, że kompozytorem widowiska został Alan Silvestri (trylogia Powrót do przyszłości). Polska premiera widowiska zaplanowana została na 6 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?