Fox nie składa broni i pracuje nad filmem o Srebrnym Surferze!

Po oficjalnej transakcji pomiędzy Disneyem a włodarzami 20th Century Fox wydawałoby się, że ci drudzy zaczekają już tylko, aż całe to porozumienie wejdzie w życiu. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że studio rozpoczyna wcale niemałą ofensywę. 

Brian K. Vaughan to scenarzysta komiksowy i telewizyjny, znany m.in. ze stworzenia takich kultowych komiksów, jak Y: ostatni z mężczyzn, Runaways czy Saga; pracował również nad trzema sezonami Lost. Teraz został również zatrudniony do napisania scenariusza do filmu o Srebrnym Surferze. 

Insider Foxa miał potwierdzić informacje, jakoby Fox przechodził jeszcze do ataku:

W tej chwili pracujemy nad produkcjami marki Marvela w większym zakresie niż kiedykolwiek w historii tego studia. 

Wygląda więc na to, że studio zamierza do samego końca starać się utrzymać w grze. Nie da się inaczej wytłumaczyć wytężonej pracy nad takimi produkcjami, jak Nowi mutanci, projekt X-Force czy możliwe solowe ujęcia Gambita tudzież Kitty Pride.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?