Gemini Man – Ang Lee i Will Smith na pierwszym fotosie z planu kręcenia!

Will Smith ujawnił ostatnio za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram pierwszy fotos z planu kręcenia nowego filmu wytwórni Paramount Pictures i Skydance pt. Gemini Man, co znaczy tyle, iż oficjalnie ruszyły zdjęcia do omawianego widowiska! Obraz z udziałem rzeczonego aktora trafi do amerykańskich kin 4 października 2019  roku.

 

Zobacz również: I am Paul Walker – film dokumentalny o aktorze w przygotowaniu

Gemini Man to innowacyjny thriller akcji, w którym Will Smith wciela się w Henry’ego Brogana, czyli utalentowanego, elitarnego zabójcę. Niestety dla bohatera nadejdą ciężkie czasy. Stanie się on bowiem celem młodego i tajemniczego agenta, który bez problemu będzie w stanie przewidzieć każdy jego kolejny i dobrze zaplanowany ruch.

Reżyserią produkcji zajmuje się zwycięzca Nagrody Akademii Filmowej Ang Lee. Jego producentami zostali z kolei renomowani filmowcy, czyli Jerry Bruckheimer oraz David Ellison. W obsadzie widowiska znajdują się również: Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen oraz Benedict Wong.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?