Jennifer Lawrence nie mogła przebrnąć przez Nić widmo. Wyłączyła film po trzech minutach.

Jennifer Lawrence krytycznie odniosła się do historii ukazanej w filmie Nić Widmo. Wyłączyła film Paula Thomasa Andersona po trzech minutach i jak zaznaczyła, to i tak było z jej strony poświęcenie.

Czy to jest film o ubraniach? Czy bohater Lewisa to narcystyczny socjopata, który rozkochuje w sobie dziewczyny przez to, że najpierw podburza ich poczucie własnej wartości? To ma być historia miłosna? Nie obejrzałam do końca, więc nie wiem. Ale przeżyłam swoje, wiem jak to jest i nie muszę oglądać filmu, żeby się przekonać.

Jennifer Lawrence, która niedawno zerwała ze swoim partnerem Darrenem Aronofsky’m pośpieszyła z wyjaśnieniami, że nie nawiązywała w wypowiedzi do ich wspólnej pracy przy filmie mother!

nic widmo

Zobacz również: Star Wars: Rebelianci – zwiastun finału animowanej serii!

Nić widmo została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków. Oprócz nominacji do Oscara w katergorii najlepszy film oraz aktor pierwszoplanowy dla Daiela Day-Lewisa i aktorka drugoplanowa dla Lesley Manville, produkcja ma szansę na nagrodę za kostiumy, najlepszy scenariusz oryginalny i najlepszą reżyserię. 

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: CNN

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?