Shazam – tak prezentuje się Zachary Levi w pełnym kostiumie na fotosie z planu!

Jeśli czekacie z wytęsknieniem na pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji pt. Shazam, to mamy dla Was coś, co może nieco pomóc Wam przetrwać ten pełen niepewności czas oczekiwań. Otóż w sieci zadebiutował fotos za kulis kręcenia wspomnianego, komiksowego widowiska, na którym widać odtwórcę tytułowego bohatera, Zachary’ego Leviego w pełnym przebraniu. Jak Wam się podoba kreacja znanego fanom uniwersum DC herosa?


Zobacz również: Wielkie Kłamstewka wracają do HBO naszpikowane gwiazdami kina

Mimo iż aktor odwrócony jest tyłem do powyższego fotosu, to możemy być niemal pewni, że widzimy na nim Zachary’ego Leviego, a nawet jeśli mamy do czynienia z jego dublerem, to i tak wiemy już, jak będzie wyglądać kostium tego kultowego bohatera w ostatecznej wersji filmu. Ponadto z lewej strony omawianego zdjęcia zauważyć można Marka Stronga. Tu już jest większy dylemat. Aktor bowiem może znajdować się na planie w przebraniu Dr Sivana albo jedynie przyglądać się trwającym pracom nad filmem.

Prawdopodobnie, skoro do sieci i tak trafiło już zdjęcie zdradzające wygląd bohatera filmu Shazam, to możemy się spodziewać w niedalekiej przyszłości oficjalnego fotosu w pełni ukazującego ikonicznego herosa DC. Pozostaje więc jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprwoadzenia – materiały prasowe; DC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?