Pierwszy śnieg – film z Michaelem Fassbenderem już na DVD i Blu-ray!

Universal Pictures i Working Title Films prezentują mrożący krew w żyłach film na podstawie książki Jo Nesbo. W roli głównej Michael Fassbender jako detektyw po przejściach, który musi powstrzymać groźnego seryjnego mordercę. Film Pierwszy śnieg już na Blu-ray i DVD! Film został objęty patronatem Movies Room!

https://www.youtube.com/watch?v=jp3XHZ7spKk

Pod producenckim okiem Martina Scorsese powstał Pierwszy śnieg – film na podstawie powieści Jo Nesbø z listy najlepszych thrillerów w ocenie New York Times’a. Harry Hole (Michael Fassbender), detektyw Wydziału Zabójstw z Oslo, podejmuje śledztwo w sprawie zniknięcia kobiety podczas pierwszego opadu śniegu. Obawia się, że to nowy atak seryjnego mordercy. Przy pomocy zaczynającej pracę błyskotliwej policjantki (Rebecca Fergusson), stary wyga musi połączyć kilka dawnych spraw z tą nową, by przechytrzyć złoczyńcę, zanim znów spadnie śnieg.

Znalezione obrazy dla zapytania pierwszy śnieg wydania

Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-Ray:

  • postaci i ich sekrety
  • świat Jo Nesbø
  • Bałwan Morderca
  • norweskie krajobrazy
  • za kulisami: Kaskaderzy w lodowatym jeziorze

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?