Ansel Elgort zagra w musicalu o Hansie Christianie Andersenie?

Za niecałe dwa tygodnie skończy 23 lata, a jego dorobek filmowy już jest znaczny. Ansel Elgort, który zasłynął z głównych ról w filmach Gwiazd naszych wina i Baby Driverze, prowadzi rozmowy z twórcami musicalu o Hansie Christianie Andersenie na temat jego roli. Elgort wcieliłby się w młodego bajkopisarza, który wpada w pułapkę zastawioną przez własną wyobraźnię. Negocjacje w sprawie miejsca w obsadzie trwają, a o ich wyniku dowiemy się zapewnie niedługo. 

ansel elgort in baby driver 2017 large picture 1200x520

Zobacz również: Dungeons & Dragons – Ansel Elgort gwiazdą nadchodzącego widowiska?

Musical o autorze takich bajek jak Calineczka czy Nowe szaty cesarza, nie ma jeszcze tytułu. Wiadomo jednak, że powstaje  powstaje dla studia Fox 2000. Autorem piosenek, które znajdą się w ścieżce dźwiękowej filmu, będzie Stephen Schwartz, znany z albumu do musicalu Wicked.  Scenariusz napisze David Magee. Odpowiedzialni za produkcje będą Craig Zadan i Neil Meron.

Źródło: comingsoon/net/ Ilustracja wprowadzenia: billboard.com/

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?