Śmierć Stalina trafi do polskich kin. Zobacz zwiastun dla dorosłych

W sieci pojawił się zaprezentowano zwiastun „red band” Śmierci Stalina, czyli zapowiedź przeznaczoną dla oczu widzów dorosłych. Zakazany w Rosji film pojawi się również w końcu na ekranach polskich kin.

https://www.youtube.com/watch?v=S_y0YfT2I_s&feature=youtu.be

Śmierć Stalina to bardzo niepoprawna politycznie komedia o śmierci okrutnego dyktatora, która rozpoczyna szaleńczą walkę o władzę i przeżycie na najwyższych szczeblach Kremla.

W rolach głównych między innymi: laureaci Złotych Globów – Steve Buscemi  i Jeffrey Tambor, członek legendarnej ekipy Monty Pythona – Michael Palin oraz wielokrotnie nagradzani Jason Isaacs i Paddy Considine. W produkcji zobaczymy również: Olgę Kurylenko, Ruperta Frienda, Andreę Riseborough, Simona Russela Beale’a.

Zobacz również: Sensacja! Mający zakazane treści Coco poruszył serca chińskich cenzorów i został dopuszczony do dystrybucji w Państwie Środka

Śmierć Stalina wyreżyserował mający na koncie Oscarową nominację za scenariusz filmu Zapętleni Armando Iannucci.

Film trafi do polskich kin 27 kwietnia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?