Advertisement
Advertisementpixel

Sześć filmów z uniwersum X-Men zaplanowano na lata 2019-2020!

Kilka dni temu pisaliśmy o wzmożonej aktywności studia Fox, które na przekór układowi z Disneyem ewidentnie stara się wycisnąć soki z (jeszcze) swojej franczyzy, dopóki MCU jeszcze bawi się z innym materiałem. Teraz garść konkretów związana ze wspomnianymi planami.

Przede wszystkim studio postanowiło iść podobnym tropem, co Disney ze swoim komiksowym uniwersum i praktykować taktykę tworzenia trzech filmów na rok. Wiemy, że wśród nich prawdopodobnie na początku powinni być Nowi mutanci, których to premierę nie tak dawno przełożono z kwietnia 2018 na 22 lutego 2019 roku.

Ciężko powiedzieć, co z resztą. Co prawda Gambit póki co jest ustalony na 7 czerwca 2019 roku, ale biorąc pod uwagę to, że projekt stracił już trzeciego reżysera, nikt chyba nie dałby głowy, że termin zostanie dotrzymany. Prawdopodobnie chodzi jeszcze o X-Force, o którym kilka razy była mowa. Nie należy również zapominać o filmie z Doktorem Doomem w roli głównej, za którą miałby się wziąć znany z serialów Legion i Fargo Noah Hawley, a także spodziewanym spin-offie Kitty Pride (oba zdecydowanie w 2020 roku, jeżeli w ogóle).

Jak na razie pewne jest tylko to, że jeszcze w tym roku obejrzymy Deadpoola 2 oraz X-Men: Dark Phoenix. Co do reszty, zawsze może się okazać, że robienie na wyścigi kolejnych produkcji okaże się dla Foxa zgubne i kolejne produkcje będą szły po grudzie niczym samodzielny film o Gambicie.

Źródło: digitalspy.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?