World War Z 2 – data rozpoczęcia produkcji przełożona

Odkąd ogłoszono, że sequel filmu z Bradem Pittem zostanie wyreżyserowany przez Davida Finchera, wartość kolejnych potencjalnych informacji o nim wzrosła dla wielu fanów co najmniej kilkakrotnie. Niestety, ale obecny update daleki jest od dobrych wieści. 

W związku z angażem Pitta w Once upon a Time in Hollywood Tarantino, zdjęcia do World War Z 2 zostają z konieczności przesunięte na późniejszy termin. A oto tweet ogłaszający te niewesołe informacje:


World War Z to adaptacja książki Maxa Brooksa, zekranizowana przez Marca Forstera w 2013 roku. Film opowiada o Gerrym Lane, śledczym z ONZ, który próbuje powstrzymać zabójczy wirus zamieniający ludzi w zombie. Film zarobił na świecie ponad 540 milinów dolarów. Producentami drugiej części filmu są: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Ian Bryce, David Ellison.

Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?