Milion widzów obejrzało już Kobiety mafii Patryka Vegi

Patryk Vega zachował status króla polskiego box office. Filmowiec za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się najnowszymi danymi o frekwencji na jego najnowszym filmie. Okazuje się, że tylko ośmiu dni potrzebowały Kobiety mafii, by osiągnąć granicę miliona widzów i jest to czwarta z rzędu jego produkcja mogąca pochwalić się takim wyczynem. Patryk Vega nie pobił jednak swojego rekordu, który ustanowił jego poprzedni film. Botoks milionową widownię zebrał w zaledwie 6 dni.

 

Opublikowany przez Patryk Vega na 1 marca 2018

Zobacz również: „Chcę zrobić własnych Avengersów” – Vega planuje film łączący postaci z jego produkcji

W obsadzie Kobiet mafii tytułowe główne role otrzymały Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior. W gościnnych rolach w filmie występują również, m.in.: Katarzyna Cerekwicka, Filip Chajzer, mistrz organizacji KSW – Karol Bedorf oraz raper Michał „Sobota” Sobolewski.

Film trafił do kin 22 lutego i w przez pierwsze cztery dni wyświetlania produkcję obejrzało 684 tysiące widzów.

Źródło: facebook.com/Patryk Vega / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?