Advertisement

Mary Poppins powraca – Emily Blunt na nowym plakacie filmu Disneya

Zaprezentowano pierwszy polski plakat filmu Mary Poppins powraca. Kultowa postać Disneya powróci do kin w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia!

preview

Zobacz również: TOP 15 – najlepsze filmy Pixara

W tytułowej roli zobaczymy Emily Blunt, a towarzyszyć jej będą min. Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Dick Van Dyke, Meryl Streep i Colin Firth. 

Obraz wyreżyseruje nominowany do Oscara za musical Chicago Rob Marshall. Jego produkcją zajmują się wspomniany twórca, laureat Emmy i Złotego Globa John DeLuca, a także nominowany do nagrody Akademii Filmowej, Emmy i Tony oraz zwycięzca Złotego Globa Marc Platt. Scenariusz napisał nominowany do Oscara David Magee w oparciu o serię Mary Poppins spod pióra P. L. Travers. Z kolei nominowany do nagrody Akademii Filmowej i zwycięzca Tony Marc Shaiman skomponuje zupełnie nowy soundtrack, a wraz z pomocą nominowanego do Emmy i uhonorowanego nagrodą Tony Scotta Wittmana sporządzi oryginalne piosenki.

Źródło: Disney / ilustracja wprowadzenia: Disney

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?