Advertisement

Avengers: Wojna bez granic – wielki spoiler dotyczący Hulka?!

Uwaga: tekst zawiera możliwy bardzo duży spoiler związany z filmem Avengers: Wojna bez granic.

Cóż, jeżeli jak dotąd niektórzy narzekali na brak konkretów związanych ze zbliżającym się hitem Marvela, teraz ta tendencja może się dość mocno odwrócić. Disney ma w zwyczaju od czasu do czasu zamieszczać co mocniejsze spoilery w swoich zabawkach, tym razem również nie mogli się powstrzymać. Tym razem chodzi o kwestię wielkiego, zielonego Avengera.

Pamiętacie sytuację w Thor: Ragnarok, gdy Banner był uwięziony w ciele Hulka przez kilka lat bez możliwości powrotnej przemiany? Kiedy postać grana przez Marka Ruffalo za sprawą nagranego głosu Czarnej Wdowy wreszcie powróciła do poprzedniej formy, padło stwierdzenie, że przy kolejnym powrocie Hulka Bruce może nigdy już nie powrócić do swojego pierwotnego ja. A jednak w materiałach promocyjnych Wojny bez granic widzimy, rzecz jasna, zarówno Bannera, jak i jego wiecznie wściekłe alter ego. 

Jedna z zabawek od wytwórni Myszki Miki ukazała nam taki oto obrazek:

SPOILERS! New Avengers Infinity War toy reveals… from r/marvelstudios


A więc wygląda na to, że sprawa prezentuje się następująco: w celu uniknięcia przemiany w Hulka i jednocześnie wzięcia udziału w walce z Szalonym Tytanem, Bruce postanowi wejść w „skórę” Hulkbustera. Oczywiście sprawy wymkną się spod kontroli i ponownie pojawi się zielony ulubieniec fanów. Zbliżone teorie krążyły już po internecie, teraz wydaje się, że rzeczywiście znalazły one potwierdzenie.

Opis: Ta niespotykana filmowa podróż po Marvel Cinematic Universe trwa już dziesięć lat. Widowisko Avengers: Wojna bez granic sprowadzi na ekrany kin ostateczny, najbardziej śmiertelny pojedynek wszechczasów. Avengers i ich superbohaterscy sprzymierzeńcy, będą musieli poświęcić wiele, aby pokonać potężnego Thanosa, zanim jego niszczycielski atak doprowadzi do zniszczenia wszechświata.

Anthony i Joe Russo odpowiadają za reżyserię filmu, którego producentem jest Kevin Feige. Za scenariusz odpowiadają Christopher Markus i Stephen McFeely. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Michael Grillo i Stan Lee.

Avengers: Wojna bez granic pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Światowa premiera Avengers: Wojna bez granic wyznaczona jest na 27 kwietnia 2018 roku! Natomiast film trafi do polskich kin prawdopodobnie już 26 kwietnia 2018 roku.

Źródło: reddit.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?