Tully – zobacz Charlize Theron w komediowym show! Pełny zwiastun!

Choć słyszymy o tym, jak niestrudzone i święte są wszystkie matki, to warto pamiętać o rzeczywistości ich człowieczeństwa i ograniczeniach, jakie się z tym wiążą, Przypomina nam o tym oficjalny zwiastun filmu Tully. Wytwórnia Focus Features opublikowała właśnie pełny trailer komediowego show z Charlize Theron w roli głównej. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=e5D3O4yCmCg

Zobacz również: Player One – zobacz fantastyczne przeróbki plakatów znanych filmów!

Opis dystrybutora (kino): Marlo (Charlize Theron) od zawsze robiła wszystko samodzielnie, ale po narodzinach trzeciego dziecka opadła z sił. Za namową brata (Mark Duplass) decyduje się zatrudnić do pomocy w domowych obowiązkach młodą nianię, Tully (Mackenzie Davis). Tajemnicza opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co bohaterka dawno utraciła.

Omawiany obraz wyreżyserował Jason Reitman na podstawie scenariusza spod pióra Diablo Cody. Znajdź zatem humor nawet podczas codziennego i przyziemnego życia jako matka, kiedy obraz zatytułowany Tuly wejdzie na ekrany kin, co nastąpi w Polsce 18 maja 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Focus Features

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?