Wyspa psów – kino w San Francisco pozwoli wejść na film Wesa Andersona… z psem!

Wyspa psów jest niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Premiera podczas Berlinale i bardzo ciepłe przyjęcie sprawia, że fani Wesa Andersona wpisali na czerwono w kalendarz datę premiery filmu. Jako że opowiada on o psach, kino Roxie Theater w San Francisco stwierdziło, że czworonogi te mogą również być dobrymi widzami. Stąd pomysł na akcję Bring Your Own Dog (Przyprowadź Swojego Psa), która pozwoli widzom przyprowadzić swoich najlepszych przyjaciów na seans.

Zobacz również: Tamte dni, tamte noce – powstanie sequel oscarowego hitu!

Kino wydało następujący komunikat:

Oto wydarzenie Przyprowadź swojego psa!  Psy są zaproszone i będą widzami tego pokazu. Psy i właściciele powinni mieć ważne bilety. Przyprowadzenie czworonoga nie jest warunkiem uczestnictwa w pokazie. Właściciele odpowiadają jednak za zachowanie swoich pupili. Zbyt agresywne psy i ich właściciele będą proszeni o opuszczenie sali. Sugerujemy więc, by przed seansem zabrać psy na dłuższy spacer.

https://www.youtube.com/watch?v=NDLUx5lMqJ0

Wydarzenie jest dość oryginalnym i ciekawym pomysłem, dzięki któremu Roxie Theater niewątpliwie zyskało większy rozgłos. Ciekawe jak przełoży się to na frekwencję czworonogów na pokazach nowego dzieła Wesa Andersona. Problem mogą mieć również analitycy Box-Office’u, którzy będą musieli zastanowić się, jak uwzględnić w statystykach tych nietypowych widzów.

Tymczasem w Polsce Wyspę psów Wesa Andersona można będzie oglądać od 20 kwietnia.

źródło: Indiewire.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?