The Grinch – zwiastun animowanego show o przeciwniku Świąt Bożego Narodzenia!

Wytwórnie Universal Pictures i Illumination Entertainment opublikowały niedawno najnowszy zwiastun animowanego widowiska pt. The Grinch. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=vjnqABgxfO0

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – Iron Man ma… skrzydła! Superbohaterowie na okładkach!

Opis dystrybutora (kino): Grinch znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny, świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony stwór Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.

Nakręcony przez Pete’a Candelanda i Yarrowa Cheney’a, z drobną pomocą Matthew O’Callaghana, The Grinch jest adaptacją powieści dr. Seussa na podstawie scenariusza Michaela LeSieura. Jego producentami są: Chris Meledandri, Janet Healy i Scott Mosier. Produkcją wykonawczą zajęli się Audrey Geisel i Chris Renaud. Warto tutaj dodać, że nominowany do Oscara Benedict Cumberbatch (Doktor Strange) podłoży głos za niesławnego Grincha.

Animacja pojawi się na ekranach amerykańskich kin 9 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal Pictures; Illumination Entertainment

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?