Rodzina Soprano powróci jako film!

Mamy dobrą nowinę dla fanów jednego z najlepszych serialów w historii – Rodziny Soprano! Jego twórca, David Chase postanawia powrócić do słynnej rodziny z New Jersey, pisząc scenariusz filmu o roboczym tytule The Many Saints of Newark, którego akcja rozgrywać się będzie w latach 60. Wtedy do dochodziło do licznych zamieszek pomiędzy Afroamerykanami, a Włochami zamieszkującymi miasto Newark, które przerodziły się w śmiercionośną wojnę gangów. 

Znalezione obrazy dla zapytania sopranos

Za scenariusz filmowego prequela Rodziny Soprano odpowiadają wspomniany wcześniej Chase oraz Lawrence Konner, który również miał swój udział w tworzeniu kultowego serialu. Chase dodatkowo zajmie się produkcją oraz wyborem reżysera projektu. W filmie powrócą postacie znane z pierwowzoru. Mowa tutaj między innymi o ojcu Tony’ego, Giovannim Soprano, wujku Juniorze oraz matcę Livii. Oczywiście w swoich młodszych wersjach. 

Rodzina Soprano emitowana była w HBO w latach 1999-2007. W obsadzie mogliśmy zobaczyć Jamesa Gandolfiniego, Ediego Falco, Stevena Van Zandta, Lorraine Bracco oraz Michaela Imperioliego. Serialowi na przestrzeni lat udało się zdobyć 21 statuetek Emmy, czyli telewizyjnych Oscarów oraz 5 Złotych Globów. 

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

r0m3k pisze:

Nie ma Jamesa Gandolfini muszą robić prequela.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?