• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Podczas rozmowy z przedstawicielami portalu EW w związku z życiem po filmie Avengers: Wojna bez granic, aktor Robert Downey Jr. wymienił kilka projektów, które obecnie realizuje, jak również wspomniał o takich, jakimi ciągle się interesuje i z chęcią byłby skłonny je zrealizować. Wśród tych drugich znalazła się m.in. trzecia odsłona przygód Sherlocka Holmesa.

289140.1Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: The Seagull - zwiastun filmu opartego na sztuce Czehowa!

Świetnie się bawię na planie (filmu pt. The Voyage of Doctor Dolittle - dop. redakcji), ale postawiłem przed sobą 40 dodatkowych wyzwań, wśród których znajduje się opanowanie walijskiego akcentu - czego niełatwo się nauczyć, potwierdzają to nawet sami Walijczycy. Są też te wszystkie rzeczy, jakie chciałbym zrealizować. Rozglądam się z nadzieją za nowym Sherlockiem Holmesem, ponadto tworzymy produkcję o Perrym Masonie dla stacji HBO. Ciągle zamierzam też zabrać za przygody Pinokia.

Ostatnia informacja dotycząca trzeciej części Sherlocka Holmesa była... no cóż, oceńcie sami - w trakcie rozwoju dla wytwórni Warner Bros., z zaangażowaną do stworzenia satysfakcjonującej historii, całą grupy scenarzystów. Wśród wspomnianej ekipy znajdują się podobno następujący filmowcy: Geneva Dworet-Robertson, Kieran Fitzgerald, Justin Malen, Nicole Perlman i Gary Whitta. To jedyne informacje na temat omawianego projektu.

Jeśli film ruszy do przodu, Downey ponownie powróci na srebrne ekrany jako Sherlock Holmes razem z Jude'em Law w roli Johna Watsona. Poza tym oczekuje się, że Guy Ritchie, który odpowiedzialny był za reżyserię dwóch poprzednich części omawianej sagi, nakręci też trzecią odsłonę.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Warner Bros.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.