Advertisement
banner

Triplets – scenariusz ukończony; Eddie Murphy jako trzeci brat w sequelu Bliźniaków!

O sequelu Bliżniaków słychać już od kilku lat, ale w końcu potwierdzono, że scenariusz został ukończony. Triplets, czyli losy braci Vincenta oraz Juliusa, którzy odnajdują trzeciego brata, jest kontynuacją komediowego hitu z lat 80. Był to pierwszy film, w którym Schwarzenegger zdjął z twarzy bezlitosny wyraz Terminatora i zaprezentował się w komedii. Od 2015 pojawiały się pogłoski o projekcie, lecz były to raczej marzenia twórców, by wskrzesić starą historię w nowych czasach. Okazuje się jednak, że Triplets ma powstać po ukończeniu przez Arniego zdjęć do Terminatora 6. W rozmowie z Deadline aktor ujawnił, że nie tylko scenariusz jest gotowy, ale Eddie Murphy naprawdę stanie się trzecim bratem i kompanem dla duetu DeVito & Schwarzenegger! 

DeVito i Schwarzenegger na planie Bliźniaków

Według niego nagłe pojawienie się trzeciego brata nie jest zaskakujące patrząc na to, jak długo dwóch braci Benedict nie wiedziało o swym istnieniu. Arnold, mimo że nastawiony bardzo pozytywnie do projektu, wie, że prace nad Terminatorem 6 będą trwały długo, tak też Triplets z pewnością nie zawita prędko na ekranach. Mimo wszystko sama informacja od aktora jest nieco zaskakująca i potwierdza, że nad projektem trwają prace.  Jeśli patrząc, że w najbliższym czasie aktor ma zamiar znów wystąpić jako Terminator oraz Conan, ponowne wcielenie się w rolę Juliusa będzie dla niego wejściem w całkowicie inne, komediowe „buty”. Jak będzie wyglądał sam film i czy spodoba się widzom równie mocno co Bliźniacy pokaże już czas.

Źródło: deadline.com/ Ilustracja wprowadzenia: impulsegamer.com

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?