• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Tye Sheridan, wcielający się w rolę Cyklopa w najnowszym widowisku z serii X-Men, powiedział, że kolejny film, będzie bardziej dramatem, niż filmem o superbohaterach.

Po sukcesie Deadpoola i Logana, które trochę odbiegały od stereotypowych wizji filmów o superbohaterach, Fox chce dalej eksperymentować z tym gatunkiem. X-Meni dają tę szansę, gdyż wielokrotnie komiksy były określane mianem oper mydlanych. Twórcy mówią nawet, że nowy film, ma być rewolucją w serii, taką, jak Casino Royale było dla filmów o Jamesie Bondzie. W podobnym, pewnym siebie, tonie utrzymana jest właśnie wypowiedź Tye Sheridana. Młody aktor mówi, że Jean (grana przez Sophie Turner) będzie zmagać się z problemami i to właśnie jej dramat stanie się głównym punktem filmu.

Phoenixmateriały prasowe

X-Men: Dark Phoenix pojawi się w polskich kinach 2 listopada 2018. W obsadzie powrócą: Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Nicholas Hoult, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters oraz Alexandra Shipp.

Źródło: Screen Rant | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Angelika Borucka

Angelika Borucka

O mnie:

Królowa CSS-a. Gra w strzelanki na padzie. Nałogowo ogląda seriale i filmy. Kocha Innerpartysystem, duet Wingard/Barrett i Harry'ego Keogha.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.