Iniemamocni 2 – debiut zwiastuna z polskim dubbingiem!

Miesiąc po ukazaniu się trailera w oryginalnej wersji językowej nadszedł czas na prezentację zwiastuna po polsku. Na YouTubie zadebiutowała zapowiedź najnowszej produkcji Pixara – Iniemamocnych 2! Jak widać i słychać, w polskiej wersji językowej Pan Iniemamocny ponownie przemówi głosem Piotra Fronczewskiego, a Elastyna to wciąż niezastąpiona Dorota Segda. Na polską premierę filmu musimy zaczekać jednak do 13 lipca tego roku. Tak prezentuje się trailer nadchodzącej, długo oczekiwanej kontynuacji historii o superbohaterskiej rodzinie.

Zobacz również: „Powrót Jack-Jacka w pierwszym zwiastunie filmu Iniemamocni 2!”

Opis filmu: Uwielbiana przez wszystkich rodzina superbohaterów powraca w Iniemamocnych 2. Tym razem to Helen jest w centrum uwagi, pozostawiając Boba w domu z Violet oraz Dashem. Trudno jest im przyzwyczaić się do sytuacji, w której to mały Jack-Jack odkrywa swoje wszystkie supermoce. Kiedy to nowy złoczyńca szykuje błyskotliwy oraz niebezpieczny plan, Iniemamocni oraz Mrożon muszą znaleźć sposób, aby ponownie zacząć współpracować — co łatwiej powiedzieć niż zrobić, nawet, wtedy gdy wszyscy są Iniemamocni.

Obsada: Holly Hunter, Craig T. Nelson, Sarah Vowell, Huck Milner, Samuel L. Jackson, Bob Odenkirk, Catherine Keener, Jonathan Banks, Sophia Bush, Isabella Rossellini i Brad Bird. Reżyserem jest Brad Bird — twórca pierwszej części Iniemamocnych. Za produkcję odpowiada John Walker oraz Nocle Grindle.

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?