Warwick Davies ujawnia wyciętą scenę z Ostatniego Jedi z udziałem granej przez siebie postaci!

W sieci pojawia się coraz więcej materiałów usuniętych z ostatecznej wersji Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi, które mają pojawić się także w wersji Blu-ray filmu. Warwick Davis, doskonale znany fanom m.in. z roli Wicketa W. Warricka w Powrocie Jedi czy udzielenia głosu Rukhowi w Rebeliantach, udostępnił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie przedstawiające obcego, w którego miał się wcielić aktor w ósmym epizodzie.


Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – kolejna usunięta scena. Hux ugryziony przez Rose!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Getty Images

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?