Zobacz niezwykły sposób tworzenia animacji! Tak powstała Wyspa Psów Wesa Andersona!

To animacja? Czy może jednak film z prawdziwymi robotami i kukiełkami w rolach głównych? Zobaczcie jak Wes Anderson tworzył swoją nową produkcje Wyspa Psów wykorzystując umiejętności swoich specjalistów od praktycznych efektów specjalnych i charakteryzacji!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=167&v=xCBOiaJEoFw

Zobacz również: Wyspa psów – recenzja filmu otwierającego festiwal Berlinale 2018

Akcja filmu rozgrywa się w Japonii. Skorumpowany burmistrz miasta Megasaki, Mayor Kobayashi, wydaje dekret, na mocy którego wszystkie psy zostają wypędzone z miasta na olbrzymie wysypisko śmieci nazywane Trash Island. Jego dwunastoletni syn, Atari Kobayashi, wsiada do małego samolotu i rozpoczyna poszukiwania swojego psa o imieniu Spots. Z pomocą napotkanych po drodze psiaków, chłopak rozpoczyna przygodę, która rozstrzygnie losy i przyszłość całego miasta.

W produkcji głosów użyczą: Bill Murray, Bryan Cranston, Tilda Swinton, Frances McDormand, Scarlett Johansson, Greta Gerwig, Jeff Goldblum, F. Murray Abraham, Harvey Keitel, Akira Ito, Akira Takayama, Koyu Rankin, Courtney B. Vance, Yoko Ono oraz Edward Norton.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?