The Batman – film pojawi się na ekranach kin dopiero w 2021 roku?!

Źle się dzieje z nowym filmem traktującym o przygodach nietoperza z Gotham. Portal Heroic Hollywood poinformował, że zdjęcia do The Batman najprawdopodobniej ruszą dopiero w przyszłym roku, co znaczy tyle, iż omawiane widowisko może trafić na srebrne ekrany w przyszłej dekadzie, a dokładniej rzecz ujmując, zawita w kinach 2021 roku. Poza tym, omawiane dzieło nie posiada jeszcze jakiegokolwiek zarysu scenariusza, ponieważ postanowiono wyrzucić do kosza tekst przygotowany przez Geoffa Johnsa i Bena Afflecka. Dobrze projektowi nie wróży również ogromne zainteresowaniem Mattem Reevesem, reżyserem nowego filmu o przygodach Mrocznego Rycerza, który ma w najbliższych planach realizację trzech produkcji. Tymi są: Life Sentence  dla platformy streamingowej Netflix, serial zatytułowany The Dime dla stacji FOX oraz thriller osadzony w przyszłości na zlecenie wytwórni 20th Century Fox pt. The Epoch Index.

MV5BMjI5MjM4MzM1NV5BMl5BanBnXkFtZTgwNzA5MjkxNjE. V1 SX1777 CR001777891 AL

Zobacz również: John Bailey stanie przed sądem w sprawie o molestowanie!

Warto tutaj nadmienić, że Reeves już od roku znajduje się na stołku reżyserskim projektu. W międzyczasie pojawiały się w sieci złowieszcze plotki mówiące o tym, iż twórca ma zamiar pożegnać się z The Batman, lecz jak do tej pory okazywały się one bezpodstawne. Niestety odwlekanie produkcji omawianego projektu znacząco kurczy szanse odegrania tytułowego bohatera przez Bena Afflecka Już obecnie wspomina się o kandydatach, mających go niezwłocznie zastąpić. Wśród grona potencjalnych zastępców aktora znajdują się Jake Gyllenhaal oraz Jon Hamm. Z kolei Warner Bros. wcale nie jest przejęte losami The Batman, wytwórnia posiada bowiem w zanadrzu aż cztery produkcje rozgrywające się uniwersum DC Comics. Są nimi: Aquaman, Shazam, Wonder Woman 2 oraz The Joker.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Picture

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?