The Impossible – gwiazda serialu Luke Cage w obsadzie chrześcijańskiego widowiska!

Gwiazdor Mike Colter znany przede wszystkim z marvelowskiego serialu pt. Luke Cage wystąpi w obrazie dekowanym dla widowni wyznającej religię chrześcijanką. Aktor wystąpi obok  Chrissy Metz, której przypadła w udziale główna rola. Omawiany film zatytułowany jest The Impossible

MV5BNzMyNjE1MDkwNF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzMyNzA5MjI. V1 SY1000 CR0014991000 AL

Zobacz również: There’s Someone Inside Your House – James Wan, Shawn Levy oraz Netflix tworzą nowy horror!

Produkcji skupi się przybliżeniu prawdziwej historii Joyce Smith, której czternastoletni synek niefortunnie wpadł do zamarzniętego jeziora. Kobieta, mimo iż po wydobyciu jej dziecka na powierzchnię nie udało się przywrócić mu akcji serca, ciągle wierzyła, że nastoletnia pociecha jeszcze otworzy oczy. Pełna nadziei i wiary Smith żarliwie i z pokorą modliła się do Boga o uleczenie jej synka. Siedziała przy bezwładnym ciele chłopca tak długo, wznosząc swoje prośby od nieba, aż serca dziecka na powrót zaczęło bić.

Warto tutaj dodać, że film zostanie oparty na książce spod pióra rzeczonej powyżej pani. Jej tytuł to: The Impossible: The Miraculous Story of a Mother’s Faith and Her Child’s Resurrection. Wspomniany na początku newsa Mike Colter zagra nieustraszonego strażaka, który ryzykując własnym zdrowiem oraz życiem podjął się próby uratowania chłopca. Podobno wspomniany zdołał odnaleźć oraz wyciągnąć dziecko dzięki głosowi, który wskazał mu miejsce, gdzie ma szukać. Za reżyserię obrazu odpowiada Roxann Dawson. Scenariusz sporządził z kolei Grant Nieporte. Zdjęcia do The Impossible właśnie trwają.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia – Myles Aronowitz; Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?