AdvertisementPlayer One – nowe plakaty, motyw przewodni oraz pełna tracklista!

Tym razem mamy dla Was trzy nowe plakaty, każdy z nich to prawdziwa perełka, pełną tracklistę oraz motyw przewodni filmu Player One. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami!

Plakaty:

ready player one ver28 xxlg

DYf7ik4V4AATMsn

DYRJq0xVQAAigT

Tracklista:

 1. The Oasis
 2. Hello, I’m James Halliday
 3. Why Can’t We Go Backwards?
 4. An Orb Meeting
 5. Real World Consequences
 6. Sorrento Makes An Offer
 7. Welcome To The Rebellion
 8. High 5 Assembles
 9. Orb of Osuvox
 10. Sorrento Punked
 11. Wade’s Broadcast
 12. Arty On The Inside
 13. Looking For A Truck
 14. She Never Left
 15. Last Chance
 16. Get Me Out Of This
 17. Hold On To Something
 18. This Is Wrong
 19. What Are You?
 20. There’s Something I Need To Do
 21. Ready Player One – Main Title
 22. Ready Player One – End Credits

Motyw przewodni:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=128&v=RG-_56ZfqQk

Zobacz również: John Bailey stanie przed sądem w sprawie o molestowanie!

Akcja obrazu dzieje się w niedalekiej przyszłości. Player One śledzi historię nastoletniego wyrzutka, Wade’a Wattsa (Tye Sheridan), który ucieka z jego ponurego otoczenia, logując się do systemu OASIS – wirtualnej i globalnej utopii, gdzie użytkownicy mogą prowadzić idylliczne życie. Kiedy ekscentryczny miliarder – twórca wspomnianego projektu umiera, oferuje on swoją ogromną fortunę jako nagrodę w skomplikowanym wyścigu skarbów. Wraz z innymi graczami z całego świata Wade przyłącza się do ekscytującej pogoni za bogactwem, podczas której zmuszony jest zmierzyć się z potężnymi korporacjami i bezwzględnymi konkurentami zdolnymi wykonać każdy, nawet najbardziej szaleńczy krok – zarówno w systemie OASIS, jak i prawdziwym życiu – w celu przybliżenia się do osiągnięcia sukcesu.

Player One zrealizowany został przez trzy wytwórnie: Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures i DreamWorks Pictures. Reżyserem filmu Player One jest utalentowany Steven Spielberg. Razem z Donaldem De Linem, Danem Farahem i Kristie Macosko Krieger został również producentem omawianego widowiska. Z kolei funkcję producenta wykonawczego powziął na swoje barki Bruce Berman. Player One to wielkoekranowa adaptacja prozy Ernesta Cline’a. Scenariusz sporządzili: wspomniany przed momentem autor, Zak Penn i Eric Eason. Warto dodać, że kompozytorem widowiska został Alan Silvestri (trylogia Powrót do przyszłości). Polska premiera widowiska zaplanowana została na 6 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net; ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?