Wiemy jak będzie wyglądała Renee Zellweger w roli Judy Garland!

Mamy pierwsze zdjęcie Renee Zellweger w roli Judy Garland. Aktorka, która choć na koncie ma wiele ciekawych filmów, znana jest głównie z serii o Bridget Jones, gdzie wcieliła się w główną bohaterkę. W obrazie zatytułowanym Judy, którego produkcja własnie ruszyła, obok Zellweger zobaczymy też Finna Wittrocka (American Horror Story),  Michaela Gambona (Harry Potter) oraz Jessie Bucklay (Wojna i pokój).

judy

Film w reżyserii Ruperta Goolda skupi się na ostatnim, londyńskim koncercie Judy w 1968 roku. Znana przede wszystkim z roli Dorotki w Czarnoksiężniku z Oz hollywoodzka gwiazda przybywa do Londynu i daje serię niezapomnianych występów w klubie Talk to the Town. W międzyczasie ważą się jej sceniczne losy, komplikuje się życie miłosne oraz zawodowe…

Zobacz również: Mark Hamill chce ponownie wcielić się w Luke’a Skywalkera w Epizodzie IX!

Renee Zellweger wystąpi w głównej roli w filmie Judy i samodzielnie zaśpiewa utwory artystki. Za scenariusz odpowie Tom Edge, a produkcją zajmie się David Livingstone. 

Źródło: The Hollywood Reporter /Ilustracja wprowadzenia: Pathe

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?