Produkcja Wonder Woman 2 ma ruszyć już tego lata!

Chociaż pierwsze doniesienia kierowały produkcję Wonder Woman 2 do Wielkiej Brytanii, gdzie pieczę nad filmem ponownie miała mieć Patty Jenkins powracając do studia Warner Bros w Leavesdon, okazuje się, że tak się jednak nie stanie. Oczywiście reżyserka pozostanie za sterami drugiej odsłony opowieści, ale znacząca część produkcji filmu ma mieć miejsce w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, ma się ona rozpocząć już tego lata, czyli za zaledwie parę miesięcy. Zdjęcia mają zacząć się już w czerwcu na terenie Dystryktu Kolumbii i w stanie Wirginia. Ponieważ pierwszy film okazał się ogromnym sukcesem finansowym, nie inaczej spekuluje się na temat zysków Wonder Woman 2. Patty Jenkins ma ponoć zarobić „solidną siedmiocyfrową sumę”.

wonder woman

Zobacz również: Black Panther i X-Meni w serialu animowanym Marvela. Zobacz pierwsze odcinki!

W pierwszym filmie Gal Gadot wcieliła się w tytułową rolę Wonder Woman, a oprócz nie pojawili się także Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Connie Nielsen, Elena Anaya, Ewen Bremner, Lucy Davis, Lisa Loven Kongsli, Saïd Taghmaoui i Eugene Brave Rock. Film wyprodukował Charles Roven, Deborah Snyder, Zack Snyder i Richard Suckle, a Stephen Jones, Geoff Johns, Jon Berg, Wesley Coller i Rebecca Steel Roven byli producentami wykonawczymi. Film zebrał aż 821 milionów dolarów w box officie, co uznawane jest za wielki sukces.

Wonder Woman 2 premierę ma mieć 1 listopada 2019 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics/Warner Bros.

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?