AdvertisementThe True American – Mark Ruffalo i Kumail Nanjiani w trakcie negocjacji swojego udziału w produkcji!

Portal Tracking Board niedawno poinformował, że Mark Ruffalo (Thor: Ragnarok) oraz Kumail Nanjiani (I tak cię kocham) są w trakcie negocjacji swojego angażu do produkcji zatytułowanej The True American.

MV5BMjI5MzE3ODkyMl5BMl5BanBnXkFtZTgwMDcxODQ1NDM. V1 SY1000 CR0014981000 AL

Zobacz również: The Last O.G. – kolejny zwiastun telewizyjnej komedii z udziałem Tracy’ego Morgana!

Reżyserią dramatu zajmie się zwycięzca Nagrody Akademii Filmowej Pablo Larraín (Jackie, Nie). Wspomniany twórca zastąpił Kathryn Bigelow, która postanowiła jedynie wyprodukować omawiane dzieło. W tej funkcji wspomogą ją następujące osoby: Megan Ellison, Matthew Budgman i Juan de Dios Larraín. Poprzednio Tom Hardy oraz Riz Ahmed byli rozważani do objęcia głównych ról.

The True American zostanie oparty na książce spod pióra Ananda Giridharadasa, którą wydała w 2014 roku firma W.W. Norton & Company. Tytuł powieści to: The True American: Murder and Mercy in Texas.

Osadzony w Teksasie w dniach następujących po atakach z 11 września, The True American opowiada historię Raisa Bhuiyana, muzułmańskiego imigranta i weterana lotnictwa z Bangladeszu, który ledwo uszedł z życiem po prawdziwym szale zabijania. W jego wyniku zginęło dwóch innych imigrantów. Zatrudniony w sklepie wielobranżowym w Dallas, gdy osiedlił się w Ameryce, Bhuiyan pracował, aby jego napastnik, samozwańczy arabski zabójca Mark Stroman, został ostatecznie oszczędzony.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Marvel Studios

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?