Advertisement

Pułapka czasu nie trafi do polskich kin!

Czekaliście na szumnie promowaną swego czasu superprodukcje Disneya o tytule Pułapka czasu? Wygląda na to, że jeszcze będziecie musieli sobie trochę poczekać. Okazuje się bowiem, że film, którego premiera w naszym kraju planowana była na 13 kwietnia, ostatecznie nie trafi do kinowej dystrybucji. Dystrybutor nie podał oficjalnej przyczyny tego stanu rzeczy, ale najprawdopodobniej może to być skutek marnego przyjęcia się produkcji w Stanach Zjednoczonych. Zarówno widzowie, jak i krytycy nie byli zadowoleni z dzieła Avy DuVernay. Według boxoffice’owych statystyk Pułapka czasu zarobiła niecałe 62 miliony dolarów przy budżecie 100. Dodajmy jeszcze do tego koszty promocji i śmiało możemy ten film zaliczyć do największych klap tego roku, artystycznych oraz komercyjnych. Oczekujący na zobaczenie tej produkcji, muszą obecnie wyczekiwać jej wydania na DVD lub Blu-Ray. 

https://www.youtube.com/watch?v=AhrdVtJV0K4

Obsada adaptacji: Oprah Winfrey – Pani Which, Reese Witherspoon – Pani Whatsit, Mindy Kaling – Pani Who (trójka starszych, ekscentrycznych dam), Chris Pine – Pan Murry, Gugu Mbatha-Raw – Pani Murry (oboje w filmie stanowią małżeństwo), Michael Peña – Red, Zach Galifianakis – The Happy Medium, André Holland – Dyrektor Jenkins, Levi Miller – Calvin, Deric McCabe – Charles Wallace i Storm Reid – ikoniczna Meg Murry. Jej dopełnieniem są: Bellamy Young, Rowan Blanchard i Will McCormack.

Wydana w 1962 roku powieść o tytule Fałdka Czasu posiada następujący opis:

Meg Murry i jej mały, niezwykły braciszek Charles Wallace nie przypuszczali, że wyprawa do opuszczonego domu w lesie stanie się początkiem niesamowitej, pełnej zdumiewających, choć często niebezpiecznych przygód, wyprawy w bezmiar kosmosu, która miała doprowadzić do rozwikłania tajemnicy zniknięcia ich ojca. Jaką rolą w tym wszystkim odegrały trzy dziwaczne, na pozór zabawne, starsze damy? O tym czytelnicy dowiedzą się z tej fascynującej książki.

Źródło: Disney Polska / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?