Ostatnie chwile Marka Hamilla na pokładzie Sokoła Milenium – relacja z planu Ostatniego Jedi

Na oficjalnym profilu Gwiezdnych Wojen na instagramie został opublikowany filmik, w którym Mark Hamill opowiada o ostatnim dniu spędzonym na pokładzie legendarnego Sokoła Milenium podczas kręcenia Ostatniego Jedi. Relacja aktora wcielającego się w Luke’a Skywalkera, słynnego rycerza Jedi jest niezwykle wzruszająca i z pewnością zakręci łzą w oku niejednego fana gwiezdnej sagi. 

 


Zobacz również: Deadpool 2 pobił pierwszą część podczas pokazów testowych

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Źródło: instagram.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?