Zobacz jak powstały Porgi w filmie Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Jedni je uwielbiają, inni wprost nie mogą na nie patrzeć. W ostatnim napływie relacji z planu i materiałów dodatkowych zapowiadających wydanie Blu – ray filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi znalazł się i taki przedstawiający historię powstawania Porgów. Te małe stworzonka stały się maskotką najnowszej części gwiezdnej sagi. Z dokumentu Poznaj Porgi możemy dowiedzieć się między innymi, że ich pierwowzorem były maskonury, ptaki naturalnie zamieszkujące wyspę Skellig Michael, gdzie nagrywane były sceny do filmu. W sieci dostępny jest jedynie fragment filmiku, całość będzie dostępna w specjalnej edycji filmu dostępnej jedynie w amerykańskiej sieci sklepów Target.

https://www.youtube.com/watch?v=fI_Bnq_vf78

Zobacz również: Action Point – oto park rozrywki bez żadnych zabezpieczeń! Nowy zwiastun!

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?