Ciche miejsce – trzy przerażające fragmenty z oryginalnego obrazu grozy!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała trzy nowe fragmenty swojego zbliżającego się wielkimi krokami obrazu zatytułowanego Ciche miejsce. Znajdziecie je poniżej, jednakże pamiętajcie o zachowaniu bezwzględnej ciszy, nie chcecie chyba, aby spotkała Was przykra niespodzianka.

https://www.youtube.com/watch?v=McedVvscNNI

https://www.youtube.com/watch?v=tcp5WJYrwsE

https://www.youtube.com/watch?v=RbLyhSiOA4Y

Zobacz również: Pierwsze zdjęcie Anthony’ego Hopkinsa w roli Króla Leara

Obraz grozy wyreżyserował John Krasinski, który ponadto jest jego gwiazdą, razem ze swoją żoną, Emily Blunt. W obsadzie znajdują się również Noah Jupe i Millicent Simmonds.

We współczesnym horrorze grozy czteroosobowa rodzina musi poruszać się w milczeniu po tym, jak tajemnicze stworzenia, które podczas polowania kierują się dźwiękiem, zagrażają ich przetrwaniu. Jeśli wydasz z siebie jakiś odgłos, one zwyczajnie rozedrą Cię na strzępy. W filmie dialogi ograniczono do minimum, ponieważ cisza jest gwarancją przetrwania.

Wytwórnia Paramount Pictures planuje wypuścić obraz do polskich kin już 13 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?