Jude Law widziany na planie Captain Marvel!

Jude Law pojawił się nie tak dawno na planie filmu Captain Marvel, by rozpocząć nagrywanie scen ze swoim udziałem. Wiele wskazuje na to, że aktor wcieli się w postać Mar-Vella i spotka się z Carol Danvers (w tej roli Brie Larson) chcąc przekazać jej swój tytuł. Larson była zachwycona pojawieniem się aktora na planie filmu w Oxnard, Los Angeles i co widać na zdjęciach, wybiegła nawet na jego powitanie. Ciekawostką jest to, że pod tuniką noszoną przez Jude’a Lawa, widoczny jest także kostium, jaki będzie zapewne posiadał Mar-Vell. 

W komiksach Mar-Vell posiadał dość długo tytuł Kapitana Marvela, a Carol Danvers zwana była Ms. Marvel (nawet po śmierci swojego poprzednika). Przejęła go dopiero później i wiele wskazuja na to, że może być jedną z ciekawszych postaci w Kinowym Uniwersum Marvela.


Zobacz również: Captain Marvel – Lashana Lynch w miejsce DeWandy Wise!

Anna Boden i Ryan Fleck zajmują się reżyserią omawianego widowiska. Tymczasem za scenariusz odpowiadają: Geneva Robertson-Dworet, Meg LeFauve i Nicole Perlman. Kevin Feige zobowiązał się do wyprodukowania filmu, a Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz i Stan Lee zgodzili się powziąć na swoje barki zadania producentów wykonawczych.

Captain Marvel zadebiutuje w amerykańskich kinach 8 marca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?