Gwiazda Narcos w Wonder Woman 2!

Obsada kontynuacji jednego z lepszych filmów (lub też jedynego dobrego) z uniwersum DC powiększa się. Niedawno dołączyła do niej Kristen Wiig, która wcielić się ma w przeciwniczkę Diany imieniem Cheetah. Dzisiaj dowiadujemy się, że kluczową rolę w filmie otrzymał także Pedro Pascal, znany przede wszystkim z roli Javiera z serialu Narcos oraz Oberyna z serialu Gra o Tron. Póki co nie znamy tożsamości tej postaci. 

Znalezione obrazy dla zapytania pedro pascal game of thrones

Reżyserią, scenariuszem oraz produkcją po raz kolejny zajmie się Patty Jenkins. Będzie to drugi raz, kiedy Pascal i Jenkins popracują razem na planie. Wonder Woman 2 trafić ma do kin na całym świecie 1 listopada 2019 roku. Szczegóły fabuły owiane są na razie tajemnicą. Pierwsza część historii Diany, w którą wcieliła się piękna Gal Gadot, zarobiła na świecie 821 milionów dolarów. Sukces komerycjny produkcji niejako pokrył się z uznaniem krytyków. 

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?