the old guard background Advertisement

Sharknado 6 będzie wielkim finałem serii o rekinich tornadach

Portal TV Line przekazał smutną wiadomość dla fanów absurdalnego mockbustera. Otóż stacja SyFy postanowiła, że zapoczątkowana w 2013 roku seria dobiega końca, a szósty film z serii Rekinado będzie zarazem ostatnim. Produkcja o roboczym tytule Sharknado 6, w której zobaczymy ostateczne starcie rodziny Shepardów z rekinadami tradycyjnie pojawi się w okresie wakacyjnym.

Przypomnijmy, że Sharknado 6 skupiać się będzie wokół motywu podróży w czasie. W nieoficjalnym opisie filmu możemy przeczytać, że:

Finn odkrywa, że dzięki Rekinadom można podróżować w czasie. Postanawia więc uratować świat oraz przywrócić do życia swoją rodzinę. Podczas misji będzie walczył z nazistami, dinozaurami, rycerzami, a nawet przepłynie się Arką Noego. Tym razem nie chodzi o to JAK powstrzymać Rekinado, ale KIEDY.

Zobacz również: Zdaniem Spielberga filmy Netflixa nie powinny walczyć o Oscary

sharknado 5 banner

Na obecny moment wiadomo, że pewni występu w filmie są Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo oraz Vivica A. Fox. Za reżyserię odpowiadać będzie Anthony C. Ferrante, twórca poprzednich odsłon serii.

Premiera filmu 25 lipca 2018 roku.

Źródło: tvLine.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?