Scarlett Johansson prowadzi rozmowy o roli w nowym filmie Taika Waititi

Sccarlett Johansson jest właśnie na finalnym etapie rozmów dotyczących roli w nowym filmie Taika Waititi, reżysera odpowiedzialnego za filmy takie jak Co robimy w ukryciu, Boy czy Thor: Ragnarok. Sam również wcieli się w jedną z kluczowych postaci w produkcji. Jojo Rabbit to historia rozgrywająca się na terenie III Rzeszy w trakcie II wojny światowej. Główny bohater to dziesięcioletni chłopiec próbujący uporać się ze swoją łatką kozła ofiarnego nadaną przez rówieśników, jednocześnie zmagając się z wojennymi realiami i brakiem ojca. W momencie, gdy jego matka zaczyna ukrywać w ich domu małą Żydówkę, chłopiec  czuje, że został pozbawiony jedynej bliskiej mu osoby i postanawia wymyślić sobie własnego przyjaciela. Jest nim Adolf Hitler, w którego to wcielić się ma właśnie reżyser. 

Scarlett Johansson najlepiej zarabiajaca aktorka wszech czasow article

Zobacz również: Nowe zdjęcia z planu Captain Marvel ukłonem w stronę lat 90.!

Jeżeli rozmowy się powiodą, Scarlett Johansson zagra matkę głównego bohatera. Zdjęcia do filmu mają wystartować w pierwszej połowie tego roku, ale data premiery nie jest jeszcze znana.

Nawet jeśli aktorka finalnie nie wystąpi w produkcji i tak będziemy mogli zobaczyć ją niedługo na dużym ekranie. Już w tym miesiącu, a dokładnie 27 kwietnia, premierę ma najnowszy film Marvela: Avengers: Wojna bez granic, w którym Johansson ponownie wcieli się w postać Natashy Romanoff, czyli Czarnej Wdowy.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu: Lucy

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?