Emily Blunt zagrałaby w sequelu filmu Diabeł ubiera się u Prady

Minęło już 12 lat od premiery filmu Diabeł ubiera się u Prady, który w bezkompromistowy sposób uchyał rąbka tajemnicy kuluarów świata mody. Od tego czasu dyskutowano o stworzeniu sequela produkcji. Jak do tej pory z planów nic nie wyszło, ale gdyby film miał powstać, Emily Blunt bardzo chętnie zgłosiłaby się do obsady.

Jeżeli taki projekt wchodziłby w grę i wszyscy zgodziliby się współpracować to byłoby naprawdę cool. Jasne, że bym w to weszła!

devil wears prada

Zobac również: Marcin Dorociński na polskim plakacie filmu 303. Bitwa o Anglię

W pierwszej części Emily Blunt wcieliła się w asystentkę redaktor naczelnej czaspoisma Runaway granej przez Meryl Streep. Aktorki zobaczymy jeszcze w tym roku w filmie Mary Poppins powraca – Blunt wciela się w nim w tytułową rolę, a Streep zagra Topsy. Niemniej jednak można sądzić, że fani chętnie zobaczyliby kontynuację filmu Diabeł ubiera się u Prady. Dlatego trzymamy kciuki, aby kiedyś wreszcie projekt wypalił.

Źródło: Harper’s Bazaar / Ilustracja wprowadzenia: Variety

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?