Wszystkie prace nad Hanem Solo zakończone. Reżyser zapowiada nowy zwiastun

Po dość wyboistej drodze, film Han Solo: Gwiezdne Wojny historie został wreszcie ukończony. Reżyser Ron Howard zamieścił na swoim profilu na Twitterze post, w którym przekazał tę pozytywną informację. Napisał, że wszystkie prace nad produkcją są już zamknięte, a premiera odbędzie się zgodnie z planem. Poinformował nas również, że już niedługo możemy spodziewać się nowego zwiastuna promującego film. Reżyser ma nadzieję, że Han Solo nam się spodoba i że nas rozbawi.

solo ew han 1 ed4568fc.0

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – azjatyckie plakaty widowiska!

Wejdź na pokład Sokoła Millenium i wyrusz w podróż w odległą galaktykę z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie oraz poznaj nieznane dotąd przygody uwielbianego przez wszystkich przemytnika. W wyniku serii śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego przestępczego podziemia, Han Solo poznaje swojego przyszłego towarzysza Chewbaccę i poznaje niesławnego hazardzistę Lando Calrissiana w podróży która wyznaczy kurs dla jednego z najciekawszych bohaterów gwiezdnowojennej sagi. 

W filmie występują: Alden Ehrenreich jako Han, Donald Glover jako Lando Calrissian, Joonas Suotamo jako Chewbacca oraz Woody Harrelson w roli mentora głównego bohatera, Tobiasa Becketta. W pozostałych rolach zobaczymy także Emilię Clarke (Qi’Ra), Thandie Newton, Paula Bettany’ego oraz Phoebe Waller-Bridge.

Za reżyserię odpowiada Ron Howard, twórca m.in. Kodu Da Vinci oraz Pięknego Umysłu. Film ma trafić do polskich kin 25 maja 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?